دستگاه الکتروکوتر آر اف دیجیتال ( دستگاه RF ) در انواع مختلف 100وات،150وات و 200وات

تازه ترین محصولات
نوع محصول :
   
 
دستگاه الکتروکوتر آر اف دیجیتال ( دستگاه RF ) در انواع مختلف 100وات،150وات و 200وات

دستگاه الکتروکوتر RF دیجیتال ساخت شرکت شتاب الکترونیک با نام تجاریEshnider ساخته شده از قطعات آلمانی،دارای دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش میباشد.دستگاه الکتروکوتر rf  دیجیتال (  الکتروسرجری ) از کیفیت بسیار بالا برخوردار است و دارای کاربردهای مختلف مخصوص متخصصین جراح،دندانپزشکان و متخصصین پوست و مو میباشد.دستگاه الکتروکوترآراف دارای چندین ویژگی منحصر بفرد میباشد که آن را نسبت به نمونه های موجود در بازار ممتاز مینماید.

1-روش کار با  الکتروکوتر RF بسیار آسان میباشد.

2-مجهز به ولوم کنترل فرکانس میباشد که با تغییر آن از 2/8 به 12/6 Mhz متخصص قادر خواهد بود مویرگهای در حال خونریزی را مسدود نماید و به سادگی با درجه 1/5 ولوم کک و مکها را از بین برده و با درجه 9-7 ولوم،خال و زگیل را بردارد و با سوزن سه میکرون باله فرانسوی و یا استرکس انگلیسی با درجه 3-2 موهای زائد را ریشه کن نماید.همچنین کاربر میتواند با تنظیم ولوم بر روی کانتر دیجیتال قدرت دستگاه را برای عملکرد مورد نیاز مشاهده نماید.

3- از آنجا که قدرت دستگاه RF با افزایش ولوم قابل تغییر میباشد از این دستگاه میتوان برای کارهای مختلف استفاده نمود.

4-دارای ابزارهای لازم برای برداشتن خال و زگیل و همچنین جراحیهای کوچک میباشد.ضمنا برای از بین بردن کک و مکهای پوستی ابزار مخصوص همراه دستگاه الکتروکوترrf  ارائه میگردد.

5-مهمترین مزیت دستگاه الکتروکوتر آراف این است که با برخورد نوک قلم به پوست،فرکانس به انرژی حرارتی تبدیل و مستهلک میگردد.در نتیجه هیچگونه عارضه نداشته و پزشک میتواند با خاطری آسوده از آن استفاده نماید.

6-آموزش استفاده از دستگاه RF بصورت تلفنی و حضوری رایگان میباشد.همچنین سی دی آموزشی همراه دستگاه ارائه میگردد.

بدلیل اینکه خریدار دستگاه الکتروکوترRF  را مستقیم و بدون واسطه از تولیدکننده اصلی خریداری مینماید قیمت دستگاه RF  از نظر اقتصادی بسیار مقرون بصرفه و ارزان میباشد و همچنین از لحاظ خدمات پس از فروش،ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و خریدار برقرار میباشد.ارسال کالا به اکثر نقاط کشور رایگان است.

جهت آگاهی از سایر تجهیزات و دستگاههای پزشکی تولید شده توسط شرکت شتاب الکترونیک با دفتر مرکزی شرکت واقع در مشهد،بلوار پیروزی،مجتمع ارم،شرکت شتاب الکترونیک تماس حاصل فرمایید.

05138839201 و 05138388116 و 09159150721 و تلفکس 05138839201

 

تاريخ توليد محصول : مهر 1395
آخرين تاريخ بازديد : مهر 1397
تعداد بازديد از اين محصول : 3407