دستگاه الکترولیز

تازه ترین محصولات
نوع محصول :
   
 
دستگاه الکترولیز

دستگاه الکترولیز Eshnider ساخت شرکت شتاب الکترونیک،با دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش،از بهترین دستگاهها برای از بین بردن دائمی موهای زائد، رفع کک و مک و برداشتن خال و زگیل میباشد و کاربردهای فراوان در زمینه زیبایی دارد.دستگاه الکترولیز Eshnider در دو مدل آنالوگ و دیجیتال توسط شرکت شتاب الکترونیک عرضه گردیده است.

قطعات دستگاه الکترولیز ساخت کشور آلمان میباشد و مکانیسم آن به این صورت است که فرکانس ایجاد شده توسط دستگاه به نوک سوزن منتقل میگردد و پس از برخورد با پوست مستهلک شده و نتیجه درمانی آن که ناشی از مختصر گرما در پاپیلای مو میباشد باعث خارج شدن ریشه مو ،بدون درد، از پوست میشود.بهترین فرکانس برای این عمل 2/8 Mhz میباشد که دستگاههای مشابه فاقد آن میباشند.لذا اکثر سالنهای زیبایی کشور از دستگاههای زیبایی ساخت شرکت شتاب الکترونیک بهره گیری نموده اند.

دستگاه الکترولیزهمراه با ابزارهای جانبی که در تصویر مشخص است به خریدار عرضه میگردد.طریقه استفاده از دستگاه الکترولیز بسیار آسان میباشد و در برگه راهنما توضیح داده شده و در صورت نیاز،آموزش استفاده از دستگاه بصورت تلفنی رایگان میباشد.

از آنجا که خرید دستگاه الکترولیز مستقیما از تولیدکننده اصلی صورت میگیرد علاوه بر اینکه از نظر اقتصادی قیمت دستگاه الکترولیز بسیار مقرون بصرفه و ارزان میباشد ، از نظر خدمات پس از  فروش نیز،خریدار میتواند با شرکت سازنده مستقیما ارتباط برقرار نماید.ضمنا ارسال کالا به اکثر نقاط کشور رایگان است.

جهت آشنایی با سایر تجهیزات و دستگاههای پزشکی تولید شده توسط شرکت شتاب الکترونیک با دفتر مرکزی واقع در مشهد، بلوار پیروزی، مجتمع ارم ، شرکت شتاب الکترونیک تماس حاصل فرمایید.  05138839201  و 05138388116 و 09159150721 و تلفکس 05138839201

 

 

دستگاه الکترولیز دیجیتال

 

 

 

 

دستگاه الکترولیز آنالوگ

 

تاريخ توليد محصول : مهر 1395
آخرين تاريخ بازديد : آبان 1397
تعداد بازديد از اين محصول : 4656