دستگاه فارادیک 5 کانال

تازه ترین محصولات
نوع محصول :
   
 
دستگاه فارادیک 5 کانال

دستگاه فارادیک پنج کانال ساخت شرکت شتاب الکترونیک و با نام تجاری Eshnider از بهترین تولیدات این شرکت است که از قطعات آلمانی تولید شده و بدلیل تاثیر فوق العاده در کاهش وزن و سایز و لاغری و تناسب اندام وهمچنین تسکین دردهای مفصلی و روماتیسمی و آرتروز و ... بعنوان دستگاه لاغری و فیزیوتراپی خانگی مورد توجه و تقاضای بسیاری از افراد میباشد.

دستگاه فارادیک پنج کانال Eshnider دارای دو کلید سه وضعیتی میباشد.کلید سمت راست برای تغییر پلاریته در پلیتها میباشد و کلید سمت چپ به منظور کنترل پالسها در سه حالت کم،متوسط و زیاد تعبیه گردیده است. دستگاه فارادیک 5کانال مجهز به سیستم ایمنی پیشرفته میباشد و همچنین دارای دو چراغ کوچک در قسمت جلوی دستگاه است که یکی از چراغها وضعیت on یا off بودن دستگاه را مشخص مینماید و چراغ دیگر که چشمک زن است مشخص کننده ورود پالسها به پد یا پلیتها و نشان دهنده کارکرد صحیح دستگاه فارادیک5کانال میباشد.

دستگاه فارادیک پنج کانال Eshnider دارای دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش میباشد و ارسال دستگاه فارادیک 5کانال به اکثر نقاط کشور رایگان است.

بدلیل اینکه شرکت شتاب الکترونیک تولیدکننده اصلی دستگاه میباشد با خرید مستقیم از شرکت، قیمت دستگاه فارادیک 5 کانال برای خریدار از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون بصرفه و ارزان میباشد و همچنین از لحاظ خدمات پس از فروش،ارتباط مستقیم بین تولیدکننده اصلی و خریدار برقرار میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر تجهیزات و دستگاههای پزشکی تولید شده توسط شرکت شتاب الکترونیک با دفتر مرکزی واقع در مشهد،بلوار پیروزی،مجتمع ارم ،شرکت شتاب الکترونیک تماس حاصل فرمایید.

05138839201 و 05138388116 و 09159150721 و تلفکس 05138839201

 

 

 

 

پدهای دستگاه فارادیک

تاريخ توليد محصول : مهر 1395
آخرين تاريخ بازديد : مهر 1397
تعداد بازديد از اين محصول : 3009